Siden MDE ble etablert i 2007 har vi hjulpet mange tusen arbeidstakere og bedrifter med å finne hverandre. MDE Group består i dag av 12 selskaper som tilbyr konsulent-, bemannings- og rekrutteringstjenester, samt offshorepersonell og rådgivning.
Målet til MDE er å bidra til verdiskaping ved å rådgi og tilrettelegge slik at arbeidstakere og virksomheter finner hverandre – basert på kompetansebehov og egnethet.
Vårt bransjefokus Vi leverer til et bredt spekter av fagområder og bransjer, likevel har vi valgt å fokusere mer på følgende områder:
IT og digitalisering Ledelse, HR og administrasjon Innkjøp og anskaffelser Økonomi, finans og regnskap Kundesenter og salg Industri og produksjon Lager og logistikk Ingeniør og konstruksjon Olje og gass Fornybar og samferdsel Bygg og anlegg
Er du interessert i arbeidsgivere som denne? Da bør du opprette din profil slik at arbeidsgivere kan oppdage deg. Vi vil også tipse deg om relevante jobbmuligheter.