Quality Hotel Sarpsborg søker 50% fast kokk til Cafè Sulten avd Badeland/Superland
Velkommen ombord på flight QH2019 mot framtiden. Vi søker en effektiv kokk som skal lage mat til alle våre gjester i avd. Badeland og Superland, som om de befinner seg på business class. Fasten your seatbelt, it's time for take off.
Hvem er du?
- Vi søker en kokk som er selvgående, selvstendig og må ta initiativ
- kokkeutdanning trengs ikke, så lenge du har passion for matfaget
- Du vil selv kunne være med på å utvikle cafeéns meny og forme fremtiden
- Det er en fordel om du kan italiensk kjøkken, spesielt pizza
- Vi ønsker et positivt menneske med et stort mathjerte, kunnskap og glede i kjøkkenet
- Du er en humørspreder, som har god service i ditt DNA
- Du må være positiv, effektiv og serviceinnstilt
- Opplæring vil bli gitt og er du lærevillig, er vi happy
- Du må beherske godt norsk, både muntlig og skriftlig
Om oss
Quality Hotel Sarpsborg. Vi tilbyr en fargerik hotellopplevelse med kundeløftet <>, og vi passer godt til både firmareisen og møtedeltageren, samt arrangementsgjester, Stockholmsturisten, storfamilien og kjæresteparet. Hotellet tilhører Quality Hotel, som er en av Nordens største hotellkjeder med over 60 hoteller i Sverige, Norge og Danmark. Quality Hotel tilhører Nordic Choice Hotels sammen med hotellkjedene Clarion Hotel og Comfort Hotel. Velkommen til vår store familie!
Ready for take off? Søk innen søknadsfristen. Stillingen er en fast ansettelse, hovedsaklig i helgene, med tiltredelse etter avtale.
Ved ev. spm ta kontakt med:
Ingvild Jacobsen
ass. direktør
tlf: Logg inn for å se kontaktinformasjon
Adresse: Østfold, Norway