Hast AS
HAST as har levert komplette tjenester innen trafikkdirigering og arbeidsvarsling på Østlandet, Sørlandet, Vestlandet og Midt-Norge i flere år. Med vår lange erfaring og høy kompetanse utarbeider vi planer for arbeidsvarsling og skilting, samt gjennomføring av det praktiske arbeidet hvis det skulle være ønskelig. HAST as har alle nødvendige og påkrevde godkjenninger som Ansvarshavende fra Statens vegvesen.
I tillegg til å bidra med arbeidsvarsling og trafikkdirigering ved veiarbeid, tilbyr vi også planlegging og utføring av skilting etter Statens vegvesen sine forskrifter og regler.For Personalhuset er det viktig å ha solide og hyggelige kunder. Da vet vi at du som vår medabeider blir godt tatt vare på.
HAST AS er en slik kunde! Sammen med dem søker vi nå etter ansvarsfulle trafikkdirigenter.
Som trafikkdirigent må du trives med en hektisk og fysisk krevende jobb. Arbeidet innebærer løfting og bæring og til tider må du bevege deg mye i ulent terreng. Du må tåle å jobbe ute i all slags vær, hele året.
Du må ha høy arbeidsmoral, være selvgående, evne å ta initiativ og du må være god på samarbeid samtidig som du klarer å jobbe alene.
I denne jobben vil du jobbe i team og lag sammen med gode arbeidskollegaer som gjør arbeidsdagen lettere!
Du vil få tilbud om nødvendige kurs for å utføre jobben og få god oppfølging.
Lønn vil være etter gjeldende tariff med gode tillegg for arbeid på natt og kveld.
Arbeidsoppgaver
- Sikre arbeidsvarsling på vei eller ved vei
- Manuell dirigering av trafikk ved asfalt og veiarbeid
- Vedlikeholdsarbeid som å rydde kvist, gress og trær langs viltgjerder.
- Øvrig tilleggsarbeid som ikke omfatter dirigering
Arbeidstid
Dag, kveld og nattarbeid.
Ønskede kvalifikasjoner
- Relevant arbeidserfaring
- Førerkort klasse B (C og CE er en fordel)
- Operativ erfaring fra anlegg og/eller arbeid på vei
- Har gått AV1 og AV3 kurs
Du må kunne kommunisere godt på norsk, dette fordi all sambandskommunikasjon mellom trafikkdirigentene, og rettledning ovenfor trafikanter skal skje uten misforståelser.Arbeidet vil være i området rundt Oslo, Asker/ Bærum og Drammen.
For Personalhuset er det viktig å finne en jobb du trives i så du vil gjennomgå grundig intervju og kartlegging hos oss.
Vi mener det er viktig for at du skal lykkes i jobb!
Høres dette ut som en jobb for deg?
Send inn CV og søknad via linken.
Adresse: Østre Aker vei 209,0975 Oslo