Vi søker en dyktig og effektiv tilkallingsvikar til vår produksjonsavdeling.
Produksjonen består av en egen avdeling med grafikere som produserer annonseløsninger i flere kanaler; print, digitalt, SOME, video og landingssider m.m.
Tiltredelse | Stillingstype | |
---|---|---|
Etter avtale | Fast ansettelse, Deltid | |
Arbeidssted | Yrker | Fagområder |
Fredrikstad | Ikke oppgitt | Ikke oppgitt |
Arbeidserfaring | Utdanningsnivå | Bransjer |
Se annonsen | Se annonsen | Ikke oppgitt |
Amedia SMB er Amedia sitt største salgssenter og befinner seg i nye og moderne lokaler på Lisleby, midt mellom Sarpsborg og Fredrikstad. Salgskontoret ble etablert i 2004, og har vært en viktig bidragsyter til lokalavisene siden den gang. Amedia SMB omsatte i 2018 for 400 millioner kroner, og vi vokser stadig i markedet. Amedia SMB er organisert under Amedia Salg og Marked i Oslo som er Norges største reklamesamkjøring av medier og når ut til 2,5 millioner lesere hver dag. Les mer http://amediasmb.no/
Les mer om Amedia SMBSe stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.
Du kan lagre denne stillingen i en personlig liste.
Du kan legge til et personlig notat (kun synlig for deg)
Vi sender deg stillinger som dette automatisk (basert på Yrke(r), Fagområde og Sted i annonsen)