Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsbeskrivelse
Princess Østfoldhallen
Søker butikkmedarbeider 53% Stilling
Tiltredelse etter avtale
ARBEIDSOPPGAVER
Salg og service, varemottak og vareplassering, klargjøring til kampanjer og annet forefallende butikkarbeid.
ØNSKEDE EGENSKAPER
• Du har lyst til å jobbe i butikk.
• Initiativrik, engasjert, målrettet og strukturert.• Et ønske om å lykkes innen salg.
• Imøtekommende og serviceinnstilt med evne til å hjelpe kunden og finne deres behov.
Du er over 18 år.
NB! Kun søknader som sendes via vår rekrutteringsportal vil bli vurdert.
For mer informasjon
Kontakt butikkleder: Siri Nøklestad
Princess Gruppen AS ble stiftet i 1957, den gangen under navnet Kai Langebeck AS. Vår første forretning åpnet i 1969. Princess har lange tradisjoner og mye kunnskap innen gardiner og alle andre tekstiler til hjemmet. Selskapet startet som importør og grossist av gardinmetervarer og hadde en periode egen tekstilproduksjon i Storbritannia. Princess har alltid vært kjent for gardiner av svært god kvalitet!
Princess er en av Norges største aktører innen interiør og hjemmetekstil, og er landsdekkende med 152 butikker. Vi er i stadig vekst og opererer i en spennende bransje, og jobber hver dag for å tilby våre kunder flotte kvalitetsvarer til en god pris. Vi har fokus på miljø og trygge produkter for hele familien.
Hos oss finner du stor bredde av interiørprodukter som lys, pynt, puter og pledd, gardiner, sengetøy -- alt du trenger for å skape et levende hjem med særpreg og atmosfære.
Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.
Vitenparken søker flere nye ansatte som kan forsterke vår stab av Vitenverter (deltidsansatte/tilkalling). Vitenparkens Vitenverter bidrar i å gjøre Vitenparken til en sprudlende og leken