Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsbeskrivelse
Vi ser etter flere ansatte til magisk utested langs Mjøsa for sommersesongen 2023!
Skiftledere
For optimal drift i sommer ønsker vi et team på 2-3 skiftledere.
Vi ser etter deg som ikke er redd for å stå frem som restaurantens ansikt utad. Du evner og se hva som må gjøres til enhver tid, og tar tak i dette. Du må være komfortabel med å lede, delegere og ikke være redd for å ta raske beslutninger på vegne av restauranten. Du kommer til å være den personen som de andre ansatte vil henvende seg til ved spørsmål, og det vil kreve at du evner å tenke selvstendig. Du må også kunne samarbeide godt med de andre skiftlederne.
Ønsket alder 20 år
Ansvarsområde:
Lede laget bestående av kokker, servitører og bartendere
Sette opp vaktplan
Skape god atmosfære for både gjester og andre ansatte
Bidra til at vi når vår visjon om å være Norges artigste restaurant
Servitør/bartender
Bli med i teamet som skaper noen av sommerens beste minner! Vi leter etter et serviceteamsom gir gjestene på Fjorn en unik opplevelse som de ønsker å anbefale videre. Vi ser etter deg som er serviceinnstilt, har smittende humør og liker å spille på lag med andre.
Som servitør bør du ha fylt 18 år og søker du på stillingen som bartender må du ha fylt 20 år.
Vi kan love deg en jobb fylt av masse liv og moro – en sommerjobb som vil skape gode opplevelser og minner for livet.
Sommersesongens periode strekker seg fra midten av mai til ca 1. august.
Send oss en søknad om hvorfor akkurat du skal få Norges artigste sommerjobb, gjerne med flere ønsker til stillingstype og hvilke uker du er tilgjengelig i sommer.
Vi gleder oss til å høre fra deg!
Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.
Vitenparken søker flere nye ansatte som kan forsterke vår stab av Vitenverter (deltidsansatte/tilkalling). Vitenparkens Vitenverter bidrar i å gjøre Vitenparken til en sprudlende og leken