C
  • Abonner på stillinger
  • Følg
  • Les mer om Concepta Partner
Registrer deg i CV-database
Concepta Partner AS er et selskap som leverer tjenester innen regnskap, økonomi og rådgivning. Bli med i et spennende og annerledes firma, hvor vi vektlegger kundeorientering, høy kompetanse og nye teknologiske løsninger. Vår ambisjon er ikke å være størst, men å ha de beste løsningene. For oss er det kundens opplevelse som teller. Vi gir våre kunder en problemfri økonomifunksjon - en del av ditt team. Vi er i dag 14 ansatte, hvorav 10 er autoriserte regnskapsførere.
Vi holder til i Rakkestad.
Autorisert regnskapsfører
Viktig melding: Denne stillingen har utlopt / er ikke aktiv
Om stillingen

I fast 100 % stilling med tiltredelse 01.09.2017.
Vi har et spennende og fremtidsrettet fagmiljø, med fokus på kompetanse og gode arbeidsprosedyrer. Ønsker du en fremtid innen økonomifaget vil Concepta være et godt sted å være.

Du har med stor sannsynlighet en høyskoleutdannelse, god IT kompetanse, trives i et åpent og utadrettet miljø, har du kompetanse på lønn er det også bra!

Kontaktperson: Daglig leder Bjørg Dalane,
telefon 69 22 66 76, mobil 911 19 669,
mail: bdalane@conceptapartner.no.
Søknadsfrist 12.06.2017.

Medium: Smaalenenes Avis
Annonsert: 01.06.2017




Adresse: 1890 RAKKESTAD


Søknadsinformasjon

Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.

Internett: https://karrierestart.no/ledig-stilling/849757
Søknadsfrist : 12.06.2017

Fakta om stillingen og søknadsprosess

Antall stillinger: 1

Tiltredelse Stillingstype Arbeidssted
Etter avtale Fast ansettelse, Heltid Rakkestad