Start karrieren som trainee hos Pearl med spennende oppgaver og prosjekter for store og kjente aktører i Norge.
Det norske og internasjonale markedet har et sterkt behov for flere løsninger basert på SAPs programvare. Å bygge opp kompetanse hos unge nyutdannede er en viktig del av Pearls strategi.
Vi trenger flere dyktige medarbeidere og derfor har vi vårt traineeprogram: Pearl Academy. Vi ønsker deg som er nyutdannet fordi du tenker annerledes, har gjerne en annen teknologisk bakgrunn og er like sulten på kunnskap som det vi er.
Vi søker trainees innen disse fagområdene:
1x Insight (Analytical solutions, BI, BigData)
1x Finans
1x Utvikling (Front-end, Back-end, Full-Stack)
2x Logistikk (Salg og innkjøp)
1x CX
2x Commerce (UX-Designer og Frond-end utvikler)
1x Prosjektleder
Vi ser etter deg som:
• Har minimum Bachelor eller Master innen teknologi, business, økonomi eller management
• Er sulten på kunnskap og villig til å gi det ekstra som skal til for å lykkes
• Trives med å jobbe tett med andre mennesker
• Brenner for et av våre fagområder
Du må også ha de personlige egenskapene som kreves for å bli en dyktig konsulent. En trainee hos oss må ha interesse for teknologi og har en forståelse for hvordan teknologi kan løse ulike problemstillinger hos våre kunder. Som konsulent må du lære deg nye ting hele tiden. Det er læring om kunder, marked og produkter. Det er derfor viktig at du liker og har evnen til å lære om du skal starte hos oss.