Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsbeskrivelse
Vi trenger nå våken nattevakt til stilling som er annenhver helg (oddetallshelger). Det er da jobbing fredag og lørdag natt fra kl 22-08. Vi søker en som enten har jobbet innen helse og omsorg før, eller etter deg som ønsker en slik type jobb. Dette er en stilling hvor bruker er veldig avhengi av deg som jobber, og fravær bør det være lite av da det får store følger for bruker. Det er f.eks fin jobb for studenter da man har god tid til å lese ila vakten.
Brukeren er en gutt på 9 år. Han er helt frisk mentalt men sitter i rullestol. Han trenger derfor hjelp til snuing samt all forflytning. Du bør derfor ha en god/normal fysisk helse. Som assistent for en bruker blir du en viktig person i barnets liv, og vi ønsker derfor en som har en god kjemi med gutten, og som hører på det han har og si. Dere er hans armer og ben, så dere jobber faktisk for han.
Jobben består av: overvåke pustemaske på natt, gi sondemat / vann via peg i magen, personlig hygiene (bleie) og snuing.
Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.
Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Lagre stillingen eller abonner på tilsvarende muligheter
Lagre stillingen
Du kan lagre denne stillingen i en personlig liste.