Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsbeskrivelse
Opplæringen gjør deg til en fullt kvalifisert SUBWAY medarbeider, noe som sikrer at maten du lager, både ser god ut og smaker deilig. hygiene er en meget viktig faktor hos oss, gulvet og overflater skal vaskes flere ganger daglig og man skal alltid bruke hansker når man serverer eller forbereder mat. Arbeidet er morsomt, med en sterk grad av lagarbeid og fleksible arbeidstider. Og ettersom det ikke brukes friteringsutstyr, får du ikke matlukt med deg hjem hver dag. Hvis du har lysten på å jobbe ved vår SUBWAY® restaurant i Pilestredet 41 C er du velkommen til å sende en e-post med en kort beskrivelse av deg selv til: subway_pilestredet@hotmail.com skriv litt om hvilken arbeidserfaring du har samt om du vil jobbe heltid eller deltid. legg gjerne til en CV. Lokalet er på Bislett ved Høyskolen i Oslo. Det vil gjennomføres noen dager med trening og opplæring, sånn at alle blir kvalifiserte SUBWAY®-medarbeidere. Kvalifikasjoner: Det er en morsom arbeidsplass og vil ha ett positiv arbeidsmiljø og omringe oss av mennesker som er utadvendte, positive og effektive i jobben. det er høyt tempo, så å kunne jobbe godt under stress er viktig.
Subway ble startet i 1965 og er verdens største restaurantkjede med 41000 restauranter i over hundre land. På SUBWAY® restaurantene serveres det smakfull, deilige subs på nybakt brød med masse grønnsaker. Alle subs tilberedes mens du venter.
Les mer om
Subway Oslo Pilestredet 41c
Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.
Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Lagre stillingen eller abonner på tilsvarende muligheter
Lagre stillingen
Du kan lagre denne stillingen i en personlig liste.