<  
>  
Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsannonse

Vi søker KRANFØRERE til Oslo og Viken Eterni, B&I- Oslo

Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv

Stillingsbeskrivelse

Eterni har unik kompetanse på leveranse av gode og fleksible bemanningsløsninger. Vi lykkes særlig godt i bransjer innenfor bygg & industri. For vår kunde søker vi kranførere til arbeid i Oslo sentrum. Har du erfaring som kranfører, nødvendig sikkerhetsklarering og har jobbet i Skandinavia tidligere, vil vi gjerne høre fra deg.

Som person bør du være pliktoppfyllende i ditt arbeid og ha et ønske om å gjøre en god jobb. Du må være fleksibel, tilgjengelig, og kunne stille opp på kort varsel. I tillegg til dette er det viktig at du tar HMS og sikkerhet alvorlig, samt at du har gode kommunikasjons og samarbeidsevner.

Ønskede kvalifikasjoner

  • Nødvendige sertifikater, G1, G2, & G8
  • Mer enn 5 års dokumentert arbeidserfaring
  • Erfaring med kjøring av kran på trange byggeplasser er en fordel
  • Erfaring med kjøring av kran med maks last på 17000 kg
  • Nødvendig sikkerhetsklarering
  • Må Kunne kommunisere på norsk og engelsk

Vi tilbyr

  • Langsiktig og spennende prosjekt
  • Konkurransedyktige betingelser
  • Seriøs arbeidsgiver
  • Fast ansettelse med gunstige fordeler
  • Nødvendig arbeidstøy og sko

Vennligst søk via denne linken; https://forms.gle/UaLwYiDw9htmUdaAA

Aktuelle kandidater vil bli intervjuet og ansatt fortløpende. Vi ser frem til å lese din søknad.




Adresse: Oslo

Om arbeidsgiveren

Vår visjon er å skape en ledende spesialist av bemanningstjenester, og gjennom våre verdier skape gode løsninger og trygge vilkår i alle ledd. Våre verdier er: T rygghet, E ngasjement, N ærhet og K valitet. Eterni har en unik kompetanse og erfaring med å levere gode og fleksible bemanningsløsninger til bransjer som er preget av sesongsvingninger og generell mangel på kvalifisert arbeidskraft. I tillegg til å tiltrekke oss lokal arbeidskraft, har Eterni god erfaring med rekruttering fra utlandet. Vi arbeider hver dag med å engasjere oss i hverandres arbeidsdag og virke, og ved tilstedeværelse skal vi være pådrivere for likestilling og et inkluderende arbeidsliv. Eterni tilbyr nyskapende, kompetente og bærekraftige løsninger for våre medarbeidere og kunder.

Les mer om Eterni, B&I- Oslo

Relaterte studier og skoler for denne stillingen

Se også alle studier innen:

Søknadsinformasjon

Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.

Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv

Lagre stillingen eller abonner på tilsvarende muligheter

Kandidatmatch
Jobbsøker
Denne teksten er anonymisert
Match 70%
Yrkessjåfør
Denne teksten er anonymisert
Match 70%
Jobbsøker
Denne teksten er anonymisert
Match 70%
Jobbsøker
Denne teksten er anonymisert
Match 70%

Se flere annonser

Vi søker Produksjonsleder til vårt nye høyteknologiske anlegg på Digernes Næringspark!
31.05.2025 Ålesund
Vi søker Teknisk leder til vårt nye høyteknologiske anlegg på Digernes Næringspark!
31.05.2025 Ålesund
Vi søker renholdere til deltid og heltid! Er du nøye, pålitelig og liker å holde det rent og ryddig? Vi
28.05.2025 Oslo
Kan du formidle gode historier i digitale kanaler? Har du noen års erfaring som kommunikasjonsrådgiver, er opptatt av smart kommunikasjon
15.06.2025 Oslo
I Bane NOR har vi ett felles mål – å sette spor vi er stolte av, som kan drive samfunnet
30.05.2025 Oslo
I Norge har det aldri vært satset mer på jernbane enn nå, og dette er et samfunnsansvar som vi i
10.06.2025 Drammen
Om oss I Bane NOR har vi ett felles mål - å sette spor vi er stolte av, som kan
22.06.2025 Flere steder
Om avdelingen Energi har i dag ca,150 engasjerte ansatte, og søker nå etter seksjonsleder til kraftsystem og utredinger for energiforsyning
30.05.2025 Oslo
Vis alle 39.626 ledige stillinger

Fakta om Eterni, B&I- Oslo