<  
>  
Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsannonse

Daglig leder/Vertskap ved Peer Gynt Hotel & Spiseri på Vinstra Peer Gynt Hotel & Spiseri

Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv

Stillingsbeskrivelse

Daglig leder/Vertskapvertskap ved Peer Gynt Hotel & Spiseri på Vinstra

Peer Gynt Hotel & Spiseri åpnet 17. februar 2017 i forbindelse med åpningen av Vinstra Veipark. Anlegget fremstår som Norges flotteste veiserviceanlegg og rasteplass. Vår del av anlegget inneholder Spiseri/restaurant med 96 sitteplasser, to konferanserom med til sammen 150 sitteplasser og en romfløy med 44 hotellrom. I tillegg inneholder anlegget 42 døgnhvileplasser og 18 korttidshvileplasser for trailere, terminal for busstopp, bensinstasjon og turistinformasjon. Vinstra Veipark ligger i umiddelbar nærhet til nye E6, på Vinstra i Gudbrandsdalen, ca seks min nord for Lillehammer. Eierne av driftsselskapet drifter fra før kjente steder som Scandic hotell Elgstua , Scandic hotell Central og flere spisesteder i Elverum .

Vår daglig leder, som har vært med i bedriften siden oppstart, har søkt nye utfordringer og vi søker etter en etterfølger til å lede Peer Gynt Hotel & Spiseri videre i en positiv tid. Bedriften har greid seg bra igjennom pandemien og er klar for igjen å kunne videreutvikle konseptet.

Ansvarsoppgaver:

  • Operativ, daglig ledelse av selskapet.

  • Budsjett- og resultatansvar, timestyring og kostnadskontroll.

  • Personalansvar, rekruttering, vaktlister, opplæring og utvikling/ oppfølging av medarbeidere.

  • Ansvar for å implementere og gjennomføre konsepter/ tiltak.

  • Ved ansettelse av vertskap, må en av partene ha gode kvalifikasjoner ifm drift av kjøkken.

Kvalifikasjoner:

  • Relevant driftserfaring fra hotell og restaurant

  • Økonomiforståelse

  • Ledererfaring

  • Forståelse for hva et godt vertskap er

Egenskaper:

Vi søker en operativ og engasjerende daglig leder/vertskap, som ser gleden av tilstedeværelse på bedriften. Du/dere har gode samarbeidsevner og er dyktig på å motivere resten av teamet! Du/dere har høye krav til standard, deg selv og til dine medarbeidere.

Vi tilbyr:

  • En spennende stilling på et sted i stor utvikling og muligheter for samarbeide med lokale aktører.

  • Muligheter til å påvirke utviklingen av Vinstra Veipark.

  • Lønn etter avtale.

Det er et aktivt eierskap og styre som daglig ledert kan støtte seg til.

Tiltredelse: Snarest ellerog etter avtale

Søknadsfrist 20. september

Søknader blir behandlet fortløpende.

Opplysninger om bedriften:

www.peergynthotelogspiseri.no

Facebook: peergynthotelogspiseri




Adresse: Vinstra

Om arbeidsgiveren

Peer Gynt Hotell & Spiseri åpnet februar 2017. Hotellet har 44 rom, hvorav 40 er enkelt-/dobbeltrom og fire familierom. Rommene er lyse og moderne. Tilrettelagt for mennesker med nedsatt funksjonsevne.

Det tilhørende spiseriet har totalt 95 sitteplasser, to konferanserom med moderne møtefasiliteter og en total kapasitet på 120 stk.

Midt-Gudbrandsdalen
Vårt mål er hele tiden å levere god kvalitet, når det gjelder service til våre gjester, samt i arbeidet vi legger ned i bruk av gode råvarer på vårt kjøkken.

"Godt arbeid skal reflekteres i kvaliteten vi gir til våre gjester."

I vårt arbeid har vi som mål å være det naturlige stoppested for veifarende, men også en storstue for lokale og innbyggere i Gudbrandsdalen. Vi ønsker alle hjertelig velkommen til Peer Gynt Hotell & Spiseri.

Les mer om Peer Gynt Hotel & Spiseri

Relaterte studier og skoler for denne stillingen

Se også alle studier innen:

Søknadsinformasjon

Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.

Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv

Lagre stillingen eller abonner på tilsvarende muligheter

Kandidatmatch
Jobbsøker
Denne teksten er anonymisert
Match 70%
Jobbsøker
Denne teksten er anonymisert
Match 70%
Jobbsøker
Denne teksten er anonymisert
Match 70%
Jobbsøker
Denne teksten er anonymisert
Match 70%

Se flere annonser

Nor Tekstil er landets ledende leverandør av tekstiltjenester med 26 industrivaskerier lokalisert fra nord til sør, med til sammen ca.
22.05.2025 Kinn
We’re looking for a Data and Analyst Specialist to join our global technology powerhouse, specialized in energy and dedicated to
Snarest Stavanger
Er du vår nye renholder?
16.05.2025 Hole
Bli en ekte Human influencer. Helsefagarbeidere til hjemmesykepleie
Fortløpende Oslo
Voksen, sosial dame søker assistent!
14.05.2025 Oslo
Velkommen til Norlandia Care – Der du gjør en forskjell! Vi ser etter engasjerte helsefagarbeider som ønsker å jobbe som
31.05.2025 Oslo
Vi søker vikar som kjøkkenassistent - gjerne med fagbrev.
16.05.2025 Hole
Vi har prosjektene. Du har kompetansen. La oss slå oss sammen!
Fortløpende Flere steder
Vis alle 41.583 ledige stillinger

Fakta om Peer Gynt Hotel & Spiseri