Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsbeskrivelse
Vi trenger en Bilpleier i 50% stilling med muligheter for 100% stilling. Tidligere erfaring er ikke nødvendig, da du vil få grundig opplæring av faget. Ståpåvilje, punktlighet, effektivitet og "eierskap" til arbeidet som blir utført er meget viktig. Du må også være villig til å drive salg opp mot vårt privat og bedriftsmarked.
Bilbyen Bilpleie ble etablert i Hillevåg under navnet Hillevåg Bilpleie på begynnelsen av 90-tallet. Vi flyttet i 1998 til Forus og endret da navn til Forus Bilpleiesenter AS. I 2010 ble kundeportoføljen kjøpt opp, da med Bilbyen Forus som hovedeier. Vi endret da navn til Bilbyen Bilpleie AS. Vi har altså mer en 20 års erfaring innen kosmetisk klargjøring av nye og brukte biler. Vi er i dag 14 årsverk som klargjør ca 10.000 biler hver år fordelt på nye og brukte biler. Vi er lidenskapelig opptatt av å få en enhver bil til å skinne som en million dollar! At de største bilforhandlerene i Stavangerområdet har valgt oss som samarbeidspartner er definitivt et kvalitetstegn. Samtidig tilbyr vi også den samme kvaliteten til alle som vil ha en bil som ser ut som den nettopp trillet ut fra fabrikken.
Les mer om
BILBYEN BILPLEIE
Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.
Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Lagre stillingen eller abonner på tilsvarende muligheter
Lagre stillingen
Du kan lagre denne stillingen i en personlig liste.