LEDIG 2 AVTALEHJEMLER I FASTLEGEORDNINGEN - BRUMUNDDAL LEGESENTER (Ref.nr: 20140279)
BeskrivelseRingsaker kommune har 26 fastlegeavtaler og 1 turnuslege fordelt på 7 legesentre. Legevakttjenesten utenom
kontortid er organisert i 2 interkommunale legevaktsordninger, hhv. ved Sykehuset Innlandet HF Hamar og Sykehuset
Innlandet HF Lillehammer.
Vi søkerHjemmel nr 1
Pasientlisten er på 1200 pasienter.
Hjemmel nr 2
Pasientlisten er på 1500 pasienter.
For begge hjemlene gjelder:
- deltakelse i interkommunal legevakt lokalisert ved Sykehuset Innlandet HF Hamar
- for tiden er det ikke knyttet kommunal bistilling til noen av hjem, men Ringsaker kommune tar forbeholder om plikt til bistilling.
- nye fastleger forutsettes å inngå i eksisterende samarbeidsavtale med de andre legene ved senteret.
- personlig egnethet, samarbeidsevne og faglig dyktighet vil bli vektlagt.
Legesenteret er velutstyrt og godt organisert, bestående av seks fastleger og med stabilt hjelpepersonell. Senteret skal på senhøsten flytte til nye lokaler i Parkgården i Brumunddal sentrum. Senteret bruker WinMed3 som journalsystem.
For øvrig legges fastlegeforskriften og avtaler mellom legeforeningen og KS til grunn.
AnnetVi oppfordrer til å levere søknad elektronisk via kommunens adresse:
www.ringsaker.kommune.nounder ledige stillinger. Ta kontakt og vi er gjerne behjelpelige dersom du trenger hjelp til å søke elektronisk. Attester og vitnemål medbringes ved eventuelt intervju.
Stillingtype: Fast stilling
Kontakter:
John Arvid Bergvad, , , Mobil: 90 77 17 90, Arbeid:
Erik Solli, , , Mobil: 91 70 24 16, Arbeid: 62 33 03 00
Nils Christian Faaberg, Seniorrådgiver,
nfa@ringsaker.kommune.no, Mobil: 92410364, Arbeid: 62551356
For fullstendig utlysningstekst og elektronisk søknadsskjema:
[Klikk her]Søknadsfrist: 10.06.2014