Vil du være med på laget for å videreutvikle verdens beste ungdomsskole for idrettsungdom?
Er du opptatt av idrett og skole?
Jobbe med kombinasjonen skole og idrett?
Jobbe på lag med profesjonelle læreretrenere?
Gjøre en forskjell?
NTG-U Asker har behov for flere lærer-trenere
Vil du være med?
Vi snakker dedikasjon , vilje , glede og respekt.
Du har nå en unik mulighet til å være med å utvikle og forme morgendagens toppidrettsutøvere.
Vi ser etter sterkt motiverte lærertrenere. Med akademisk faglig tyngde, idrettsbakgrunn som trener eller tidligere utøver.
Det blir et høyt tempo, stort faglig trykk og mye god trening hver dag, med kort vei fra ord til handling.
NTG-U Asker har følgende behov:
Vi søker 2 lærere som til sammen dekker fagene engelsk, spansk, naturfag, samfunnsfag, KRLE, fysisk aktivitet og helse, og mat og helse
Arbeidsoppgaver
Planlegge, tilrettelegge og gjennomføre undervisning i fag og trening. Motivere, følge opp og coache elever til gode prestasjoner akademisk og på treningsfeltet.
Bidra til å utvikle lærings- og treningsmiljøet, pedagogikken og den enkelte elev, så ungdommene får en god, utviklende og spennende ungdommstid.
Hos oss er alle lærere også trenere. Derfor lærertrener.
Kvalifikasjoner/Utdannelse
Personlige egenskaper
Relasjonsskaper, godt humør, ønske om å bidra, inkluderende og imøtekommende, vilje til å stå på. Liker å "gønne på"
Våre elever skal ha en god ungdommstid !
Se aktivitetene vår på instagram : ntguasker
Adresse: Asker