Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsbeskrivelse
Vi søker erfarne konsulenter til vårt IATA reisebyrå.
Målet vårt er å øke salget av reiser, og vi ser derfor etter initiativrike og løsningsorienterte gruppekonsulenter og reisekonsulenter.
Som en del av vårt team vil du være i tett kontakt med våre kunder, og dine arbeidsoppgaver vil bestå av salg til våre forretningsreisende, omskrivning av billetter, salg av feriereiser samt fakturering. Vi skreddersyr også gruppeturer i samarbeid med våre kunder, og som gruppekonsulent er du med på å gi disse kundene sitt livs opplevelse!
Nøkkelkvalifikasjoner/egenskaper:
- du må ha kunnskaper i Amadeus eller annen GDS
- ha gode geografikunnskaper (kunnskaper om Japan er en fordel)
- ha erfaring fra reisebyrå eller med gruppeturer
- god skriftlig og muntlig formuleringsevne på både norsk og engelsk
- initiativrik
- strukturert
- tallforståelse
- gode samarbeidsevner
Vi tilbyr et trivelig arbeidsmiljø sentralt i Oslo.
Tiltredelse snarest.
Send søknad med CV og kopier av vitnemål/attester til :osl@tumlare.com
Tumlare Corporation AS ble etablert i 1972 og er idag et av Europas ledende DMCer (Destination Management Company), med et globalt nettverk som omfatter 30 kontorer på 4 kontinenter. Vårt kontor i Oslo har for tiden 30 medarbeidere, fordelt på vår incomingavdeling og på vårt IATA Reisebyrå (JTB Norway).
Les mer om
Tumlare Corporation
Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.
Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Lagre stillingen eller abonner på tilsvarende muligheter
Lagre stillingen
Du kan lagre denne stillingen i en personlig liste.