Clas Ohlson er en internasjonal retailkjede i kraftig vekst. Selskapet har ca 4700 ansatte og over 200 butikker i Sverige, Norge, Finland, Storbritannia, Dubai og snart Tyskland. Firmaet ble grunnlagt av den svenske gründeren Clas Ohlson allerede i 1918. Vår grunnlegger hadde en egen evne til å finne opp smarte dingser og løsninger som raskt ble populære. Selv om vi i dag er en moderne retailer, er vår oppgave i dag fortsatt den samme som den var for snart 100 år siden - å hjelpe og inspirere våre kunder til å forenkle sin hverdag. Dette gjør vi gjennom å tilby smarte produkter og løsninger til Clas Ohlson-priser. I tillegg har vi et stort fokus på medarbeidertilfredshet og sosialt ansvar gjennom vårt CSR-arbeid. Vår sterke bedriftskultur preges av varme, engasjement, handlingskraft og nytenkning - både i våre kundemøter og hos alle våre medarbeidere.
Til vår butikk på jessheim ønsker vi nå:
Team Leader Salgssupport
Din viktigste oppgave er å lede, motivere og inspirere medarbeidere og å fordele de daglige gjøremålene i teamet. Du har det daglige operative ansvar for ditt skift og inngår i butikkens ledergruppe sammen med butikksjef. Arbeidet innebærer først og fremst fokus på salg og kundeservice, samt å støtte medarbeidere for å sikre at kundene får den beste servicen.
Sammen med butikksjef vil du som team leader også ha ansvar for blant annet bemanning, salg, merchandising, logistikk, dagsoppgjør, kundeservice eller svinnhåndtering. Som team leader forventes det at du involverer medarbeidere i disse arbeidsoppgavene for å sikre kompetanse og utvikling i butikken. Dine arbeidsoppgaver vil også innebære kassatjeneste, varepåfylling, behandling av returer og reklamasjoner.
Vi følger senterets åpningstider og har derfor skiftordning i butikken.
Vi ser etter deg som
- Er samarbeidsvillig og er en lagspiller
- Alltid setter kunden i fokus
- Har evne til å prioritere og delegere
- Har god orden, er systematisk og ryddig
- Viser retning og veileder teamet
- Er en god rollemodell og tar i et tak når det trengs
- Inspirerer og utvikler teamet
- Alltid ser løsninger og tør å tenke nytt
Kvalifikasjoner- Forstår butikkdrift, kundeservice og salg
- God forståelse for visuell utforming av butikk er en fordel
- Erfaring fra bemanning, varehandel og varekunnskap om et eller flere av områdene i vårt sortiment er et stort pluss
- Ledererfaring på mellomledernivå er ønskelig
- Liker å jobbe med tall
Hva kan vi tilby?- Engasjerte og gode kollegaer
- Varierte og spennende dager med høyt tempo og godt humør
- Opplæringsprogram i regi av Clas Ohlson Academy
- Gode utviklings- og karrieremuligheter
- En internasjonal kjede i vekst
Link til søknadsskjema:
Send søknadAdresse: 2050 JESSHEIM
Web: http://www.clasohlson.com/no/