Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsbeskrivelse
UTFORDRENDE LEDERSTILLING
Betonmast Bygg søker resultatorientert leder
Betonmast Bygg AS har en klar målsetning om sunn vekst og utvikling av vår virksomhet i Agderregionen. Vi søker derfor etter en leder som kan ta ansvar for vår etablering i Kristiansandsområdet.
Som leder vil du få store muligheter til påvirkning og personlig utvikling i en bedrift preget av vekst, gode resultater, kundefokus og en sterk bedriftskultur.
Ønskede kvalifikasjoner:
- Ingeniør eller sivilingeniør
- Bred bransjeerfaring
- Proaktiv og resultatorientert
- Nettverk
Les intervjuet med daglig leder Svein Karlsen på www.hodejeger-aastveit.no
Vil du vite mer om stillingen er du hjertelig velkommen til en prat med hodejeger Bjørn Åstveit, mob. 951 20 526 eller Svein Karlsen, mob. 915 75 023.
Søknad og CV sendes innen 13. september til: nyjobb@hodejeger-aastveit.no
Alle henvendelser behandles konfidensielt, om ønskelig også overfor oppdragsgiver i innledende del av prosessen. FINN-kode 30022115
Betonmast Bygg AS er et konsern i Betonmastgruppen. Betonmast Bygg er i sterk vekst og har i en årrekke levert svært gode resultater. Forventet omsetning i 2011 er på 850 MNOK. Ambisjonen er å bli en av Norges ledende entreprenørbedrifter på byggesiden.
Konsernet har datterselskaper i Oslo, Bergen, Østfold, Arendal, Romerike, og i Mjøsregionen. I tillegg utvikles egne prosjekter gjennom eiendomsutviklingsselskapet Horisont. Les mer på www.betonmast.no
Les mer om
Betonmast
Relaterte studier og skoler for denne stillingen
Se også alle studier innen:
Søknadsinformasjon
Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.
Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Lagre stillingen eller abonner på tilsvarende muligheter
Lagre stillingen
Du kan lagre denne stillingen i en personlig liste.
Nortura Egersund søker industrimekaniker / mekaniker/ automatiker. Stillingen som Industrimekaniker/Automatiker hører til teknisk avdeling for drift og vedlikehold på fabrikken.