Viktig melding: Denne stillingen har utløpt / er ikke aktiv
Stillingsbeskrivelse
JYSK GROUP har et skandinavisk utgangspunkt: Den første butikken ble åpnet i Danmark i 1979, og i dag har JYSK GROUP over 2500 butikker og 22.000 medarbeidere i 49 land. I Tyskland og Østerrike er navnet Dänisches Bettenlager - i resten av verden JYSK. JYSK GROUP ønsker å være et godt tilbud for alle og har en ambisjon om å være til stede i hele verden. Bak JYSK GROUP står stifter og eier Lars Larsen, som blant annet også eier møbelkjedene Bolia.com, IDEmøbler og ILVA. Den samlede omsetning i LARS LARSEN GROUP er på 4,02 milliarder Euro årlig.
Til vår ny JYSK butikk på Eidsvoll som skal åpne dørene i August søker vi Store Manager. Er du villig til å gi kunden det lille ekstra for å lukke salget? Liker du å jobbe i et miljø med høyt tempo og mange gode utfordringer? Blir du motivert av å få ditt team til å prestere? Da er det kanskje akkurat deg vi er på utkikk etter.
Du viser engasjement og...
har erfaring med å skape fantastiske salgsresultater sammen med teamet ditt
har erfaring med å lede og utvikle team og talenter
leverer den beste kundeservicen
jobber hardt og er en aktiv del av teamet
tar selvstendige beslutninger i et veldig hektisk og dynamisk miljø og tar fullt ansvar for alle beslutninger i butikken
er sulten på å utvikle deg selv og du har drivkraft og ambisjon om å skape en karriere
Du får muligheter og...
en kultur med raske og praktiske beslutningsprosesser på alle nivåer i organisasjonen
gode utviklingsmuligheter og førsteklasses opplæring og trening
konkurransedyktig lønn og en av Norges beste bonusavtaler som belønner salg og resultater
sjansen til å konkurrere, vinne og feire glimrende prestasjoner
en veldig god bedriftskultur
struktur og konsepter som gir deg muligheten til å levere fantastiske resultater
en svært attraktiv lånesubsidiering
JYSK har ekspandert fra en butikk i Danmark i 1979 til mer enn 2.500 butikker over hele verden i dag. For å sikre vekst i fremtiden trenger vi de beste medarbeiderne. Grip denne fantastiske muligheten til å bli en del av JYSK. Dersom du viser engasjement, vil du møte muligheter. Trykk på "søk" knappen for å ta ledelsen over din egen karriere. Ønsker du mer informasjon?for å møte en Butikksjef og lese mer om JYSK som arbeidsplass.
Se stillingsteksten ovenfor for informasjon om hvordan du søker på stillingen. Om du ikke skulle finne denne informasjonen der, besøk firmaets hjemmeside.
Vi utvider våre team i Drammen/Hokksund/Kongsberg, og søker energimontører! Nettpartner er en av Norges ledende entreprenører innen elektrisk infrastruktur. Vi
StillingCOWI er et internasjonalt rådgivende ingeniørselskap med rundt 1200 medarbeidere i Norge og regnes som ledende aktør innen samferdselssektoren. Transport