Jobbnorge ID: 108327
Vi trenger sjef til vår butikk i Rissa, og leter etter en dyktig person med ledererfaring, aller helst fra butikk. Vi er dessuten opptatt av at du er god til å samarbeide og at du vil klare å få det beste ut av medarbeiderne i butikken. Det er en fordel om du har økonomisk utdannelse ut over treårig videregående skole, og vi krever at du har grunnleggende datakunnskap. Det er ikke en forutsetning at du har varefaglig kunnskap, men du må være interessert i å lære om produktene vi selger.
Stillingen er på 28 timer per uke.
Dine hovedoppgaver vil være:- Resultat-, budsjett- og nøkkeltallansvar; Butikksjefen har ansvaret for at butikken oppnår faste måltall.
- Kompetanse- og ferdighetsutvikling; Dette omfatter egenutvikling og personalutvikling, samt varefaglig opplæring og kompetanseheving i butikken.
- Personalansvar for butikkens medarbeidere; Dette innebærer blant annet rekruttering og å bidra til at medarbeidere oppnår fastsatte mål.
Vi tilbyr:I Vinmonopolet vil du få anledning til å gjøre en viktig jobb i samarbeid med serviceinnstilte og kompetente kolleger i en av Norges best likte bedrifter. Hos oss får du gode muligheter for varefaglig utvikling i svært godt arbeidsmiljø. Du vil også få tilgang til gode pensjons- og låneordninger gjennom Statens pensjonskasse.
I vår organisasjon er det et mål å oppnå en balansert sammensetning når det gjelder alder, kjønn og kulturell bakgrunn.
Kontakt distriktssjef Frode Schevig på telefon 908 61969 hvis du vil vite mer om stillingen.
Søknad med CV sendes elektronisk via link på denne siden (Søk stillingen).Søknadsfrist: 21.12.2014Har du problemer med å sende elektronisk søknad, ta kontakt med Jobbnorges kundeservice tlf. 75 54 22 20. Vitnemål og attester tas med ved ev. intervju.
Se annonsen og søk på stillingen
www.jobbnorge.no