Vil du være en av oss? - Vi søker provisorfarmasøyt/reseptar
Sykehusapoteket Hamar består avdeling for publikum og sykehusleveranser, produksjon og farmasøytiske tjenester, og har 14 fast ansatte. Vi sørger for legemidler og god faglig rådgivning til Hamar og Sanderud sykehus, og vi produserer cytostatika til Elverum og Hamar sykehus. Størstedelen av lokalene er pusset opp i 2017, og før sommeren skal vi ta i bruk Innlandets første varelagerrobot.
Vi er på utkikk etter en engasjert og faglig sterk farmasøyt som har lyst på varierte oppgaver innen salg til publikum og produksjon av cytostatika.
Arbeidsoppgaver
- Farmasøytoppgaver i avdeling for publikum og sykehusleveranser
- Farmasøytoppgaver i avdeling for produksjon
Kvalifikasjoner
- Cand. Pharm/Master i Farmasi eller Reseptar/Bachelor i Farmasi
- Meget gode norskkunnskaper, skriftlig og muntlig
- Det er et krav om å fremlegge politiattest før tiltredelse.
Personlige egenskaper
Som farmasøyt hos oss må du være ansvarlig, nøyaktig og faglig oppdatert og engasjert. Du må være selvstendig og samtidig trives med å jobbe i team. Du må være endringsvilling og ønske videre utvikling.
Personlig egnethet vil bli vektlagt ved ansettelse, og du må kunne kjenne deg igjen i, og identifisere deg med våre verdier; kunnskapsrik, raus og ansvarsbevisst.
Vi tilbyr
- Kompetanseutvikling - vi er opptatt av å utvikle våre ansatte i jobbsituasjoner
- Godt arbeidsmiljø - varierte dager sammen med gode kolleger er en del av jobben
- HelsePluss - vi har fokus på ivaretakelse av våre ansattes helse
- Gode pensjons- og forsikringsordninger - vi ønsker å sikre våre ansatte
- Lønn etter avtale - vi ønsker å være konkurransedyktige
Er dette noe for deg? Ikke nøl med å ta kontakt hvis det er noe du lurer på.
Kontaktinformasjon
Knut Sigurd Raanaa, Sykehusapoteker, 62537946, knut.raanaa@sykehusapotekene.no
For elektronisk søknadsskjema:
[Klikk her]Adresse: 2318 HAMAR